Хлопець з Волині зліпив велетенського сніговика заввишки понад шість метрів

0 47

Дев’ятнадцятирічний Андрій Мороз із села Бихів, що на Волині, зліпив гігантського сніговика заввишки понад шість метрів та окружністю — 13,5 метрів, пише SEEDS

Хлопець каже, що ліпив сніговика шість днів, нині його верхня частина частково зруйнувалась, проте два нижніх шари міцно стоять.

“Для того, щоб зліпити такого великого сніговика, то нижній шар укріпив опалубкою, щоб конструкція трималася і не розвалювалася. Робив снігові блоки та складав їх до купи, як цеглинки”, — розповів волинянин Суспільному.

Сніговика зліпив на городі біля хати. Каже, коли не вистачало снігу возив його з дороги причепом з мотоблока. Ліпити сніговика, говорить Андрій Мороз, трохи допомагав менший брат, решту — сам.“Доводилося працювати і вночі, щоб підлаштуватися під погоду. Спочатку ліпив маленькі частини, чекав, коли вони підмерзнуть, а тоді продовжував створювати снігову скульптуру, щоб не розвалилося”, — розповідає Андрій Мороз.

Читайте також: Традиція приготування голубців з картоплею стала частиною нематеріальної спадщини України

Андрій закінчив вище професійне училище за спеціальністю столяр. Будівничого досвіду, каже, що не мав.

“Я дивився на рекорди України про найвищий сніговик, то мій за нього більший. Я спочатку поміряв, то в мене вийшло 6 метрів висоти, а рекорд — 6,3 метри. Потім ще раз переміряв і вийшло 6,15 метра”, — говорить волинянин.

Свого сніговика Андрій Мороз на внесення рекорду не подавав. Каже, що ідея зліпити його виникла для того, щоб здобути популярності в соцмережах.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!