Як дізнатись якість вашого зерна за хвилину та продати його по справедливій ціні

0 746

Кожен аграрій щороку витрачає чимало часу та грошей аби дізнатися наскільки якісний врожай зібрано. Однак тепер це можна зробити менш ніж за хвилину не покидаючи поля, пише SEEDS.   

Тепер фермерам України допомагатиме GrainSense – перший в світі портативний експрес аналізатор якості зерна, який працює з точністю міні-лабораторії.

Експрес-аналізатор дозволяє дізнатися показники якості (процентний вміст) вологи, білка, клейковини, олії та вуглеводів в зерні не покидаючи поля.

«Маючи на руках такий девайс, фермерське господарство більше не буде здавати зерно на елеватор «наосліп», покладаючись на результат лабораторії елеватора.

В майбутньому, у кожного фермера буде такий прилад, і фермер диктуватиме свої умови трейдерам і елеваторам», – розповідає Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс» – компанії, яка є офіційним представником провідних світових виробників вимірювальної техніки.Якісні характеристики є ключовим фактором для прийняття рішень стосовно підробки, сегрегації, при зберіганні зерна, годуванні худоби, а також проведенні торгових операцій з зерном.

«Агрономи, знаючи відсоток вологи та білка в конкретному місці на полі, можуть вирішувати: досить азотних добрив отримало зерно в конкретному місці і коли починати жнива», – додає Кирило Скороход.

GrainSense – портативна і потужна зернова експрес-лабораторія актуальна для пшениці, ячменю, ріпаку, сої, а також кукурудзи.

Використовувати аналізатор GrainSense досить просто. Зерно слід засипати в прилад. Для аналізу потрібно лише 60-80 зерен (1 мірна ложка з комплекту) – таку кількість легко очистити в полі вручну. До того ж прилад немає жодних дротів – тільки батарейки.Далі аналізатор синхронізується зі смартфоном і всі отримані дані одним натиском зберігаються в хмарному сховищі зі зручним доступом з мобільного додатку або через ПК.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>

Постачанням і обслуговуванням аналізаторів GrainSense займається компанія ПП “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”, яка з 1998 року виробляє і постачає обладнання для зернових лабораторій і має колосальний досвід роботи в сфері АПК та контролю якості зерна.


З’явилися запитання?

Телефонуйте до “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишітьhttps://technotest.com.ua

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!