Як захистити сад від заморозків: професійне обладнання презентують в Києві

0 364

Актуальне питання захисту садів, виноградників та ягідників від заморозків викликає останнім часом жвавий інтерес з боку фермерів України та інших країн регіону. Тому організатори найбільшої плодоовочевої конференції країни «Овочі та фрукти України 2021» вирішили включити до програми презентацію компанії Frostlee, яка є ексклюзивним представником однієї з найбільших компаній з виробництва вітряних машин для захисту від заморозків у низці країн нашого регіону, зокрема в Україні, Молдові, Грузії та Узбекистані, пише SEEDS з посиланням на EastFruit.

Використання вітряних машин є одним з найбільш ефективних з точки зору витрат і фізичної можливості використання методів зниження втрат врожаю внаслідок радіаційних заморозків. Цей метод має цілу низку переваг перед іншими, і в інтенсивних садах зазвичай окуповуєть під час перших же серйозних заморозків.

Крім зниження кількісних втрат врожаю, вітряки дозволяють знизити втрату якості фруктів, що також має величезне значення в сучасному плодоовочевому бізнесі, оскільки неякісні фрукти в наразі продати можна хіба що на переробку в 5-10 разів дешевше, ніж якісні.

Проте головним недоліком вітряних машин є тривалий термін очікування їх постачання, оскільки зараз попит на них значно перевищує пропозицію. Тому для тих, хто хоче забезпечити свій сад захистом наступної весни, бажано зробити замовлення ще цього року.

Хоча більшість провідних брендів вітряних машин вже зараз не приймає замовлення на весь 2022 рік, компанія Frostlee поки що має можливість встигнути поставити кілька машин в Україну до початку руху соку в садах навесні 2022 року.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!