Які породи корів найпопулярніші серед американських фермерів?

0 809

Дев’ять з десяти молочних корів у США – це представниці однієї породи ВРХ – голштин, повідомляє SEEDS. Які ще породи популярні в американських господарствах, та які особливості кожного типу тварин?

Відповіді на ці запитання можна дізнатися з навчального відео для дітей, яке розмістила Асоціація виробників молока. Цей маленький фільм було створено Discovery та Національною молочною радою США.

Також популярною серед американських фермерів є ВРХ червоно-рябий голштин. Ця порода з’явилася порівняно нещодавно – у 60-ті роки минулого століття.

Серед незвичних для українського фермера, але популярних у Сполучених Штатах – корови джерсі. Це найменша порода молочної ВРХ. Вага дорослої особини складає близько 450 кілограмів.

Гернзейських корів також називають “королівськими”. Усе – через золотистий колір молока. Таке молоко, завдяки своїй жирності, добре підходить для виробництва сиру та морозива.

Айширські корови досить витривалі, а швіцькі – найстаріша порода (близько 2400 років). Першою ж на територію США потрапила ВРХ шортгорнської породи.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!