ЄС подвоїв імпорт української соєвої макухи

0 164

Країни Європейського Союзу подвоїли обсяги імпортованої з України соєвої макухи, і відвантажена в ЄС продукція даного виду склала 56% всього експорту. По це повідомляє УкрАгроКонсалт.

Ключовими імпортерами української макухи є також Білорусь (21%), Туреччина (11%) і Грузія (10%). По всіх напрямках спостерігається зростання відвантажень. Зокрема, Туреччина протягом перших трьох місяців поточного сезону закупила соєвої макухи майже на 62% більше, ніж за весь минулий сезон.

Загалом за чотири місяці поточного сезону Україна продала за кордон 163,5 тисяч тонн соєвої макухи, що стало майже на 60% вище показника минулого року. Як підкреслюють аналітики, Україні вдалося встановити рекорд щодо обсягу соєвої макухи.

У грудні 2018/19 маркетингового року експорт соєвої макухи склав 59,3 тис  тонн проти 47,3 тис тонн місяцем раніше і 37,9 тис тонн − проти грудня попереднього року.

В цілому, за спостереженнями аналітиків видання, у структурі експорту української соєвої макухи в 2018/19 сезоні значних змін не відбулося.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!