З ферми – у місто: кози-втікачки налякали американців

0 802

Більш ніж 50 кіз втекли з фермерського господарства в Атланті (США). Тварини випасались на загородженій території. Утім, якимось чином, кози знайшли вихід з загороди і разом з двома собаками, що їх охороняли, втекли у місто, повідомляє SEEDS.

Незвичайна ситуація трапилася минулого тижня. Тварини наробили справжнього переполоху на вулицях. Деякі містяни тікали від стада, інші фільмували чи фотографували тварин на телефони.

Кози заважали руху автомобілів, оскільки пересувались жвавою трасою. Потім тварини розмістилися на газоні перед місцевим бізнес-центром.

Фермер одразу почав пошуки кіз. Залучившись допомогою поліцейських, господареві вдалося завантажити тварин у вантажівку та забрати їх із центру міста. Утім собак фермера досі шукають.

Сфотографуватися з козами можна й в Україні. Щоправда не в центрі великого міста, а в господарстві “Кози та Матроси”, що розташоване в селі Миколаївка на Одещині. Це цілий відпочинковий комплекс з рестораном на березі моря, кемпінгом, магазином фермерських продуктів та контактною козячою фермою з облаштованими фотозонами.

Читайте також: Зібрати собі сніданок на городі та подоїти козу можна в ресторані на Одещині

Тварин у Господарстві “Кози та Матроси” можна не лише фотографувати та гладити, а й доїти. Також на фермі можна відвідати маслоробню і ознайомитись з процесом виробництва вершкового масла, а також купити овочі, ягоди та фрукти.

“Уявіть, як ви прокидаєтесь під перших півнів, виходите з глемпінгу в лавандове поле та насолоджуєтесь сніданком з домашніх овочів, скремблом з яєць наших курей та бринзою з молока наших кіз”, – говорять власники господарства.

SEEDS за матеріалами ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!