З моменту відкриття ринку землі 1 гектар подорожчав майже на чверть

1 798

За час функціонування ринку землі середня вартість 1 га зросла на 20%. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Денис Башлик, пише SEEDS.

За його словами, зростання попиту свідчить про те, що українці вірять у перемогу, адже вони не тільки не бояться купувати наділи, але інвестують у землю.

«Попит спостерігався й у 2021 році й за весь час функціонування ринку землі спостерігається тренд на його зростання», – констатував заступник міністра.

Заступник міністра агрополітики уточнив, що на Львівщині середня ціна за 1 га землі становить 162 тис. грн, а на Київщині – 148 тис. грн, пише Аgrotimes.

«На момент відкриття ринку землі середня вартість 1 га в Київській області становила 48 тис. грн, а у Львівській 51 тис. грн. Навіть якщо прибрати фактор інфляції, бачимо, що зростання цін на землю продовжується», – підкреслив Денис Башлик.

Читайте також: В Україні вироблятимуть унікальні чорні чіпси з вітчизняної картоплі

Він уточнив, що в областях, де велися активні бойові дії зростання вартості землі не таке велике. Зокрема, якщо на початку роботи ринку землі середня ціна 1 га на Чернігівщині становила 16-17 тис. грн, а зараз – 23 тис. грн.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Анатолій пише

    То таки яка середня ціна – 51 чи 162 тисячи грн.?

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!