З томатної гички навчилися виробляти дешеве екологічне пакування

0 1 177

Щорічно фермери усього світу викидають тисячі тонн стебел зібраних помідорів. Але навіщо викидати те, що можна переробити з користю і перетворити в упаковку для транспортування?

Компанія Zelfo Technology, що має представництво в Німеччині, Франції та Великобританії, досліджує саме такі пакувальні матеріали майбутнього.

“Пластик і макулатура – вчорашній день. Рослинні волокна – ось перспективна річ!” – Каже засновник і менеджер компанії Річард Хердінг.

Для виноробної промисловості Zelfo розробила упаковку для транспортування пляшок з рослинних відходів винограду, що залишаються у великій кількості після збирання врожаю.

Тепер компанія звернула увагу на помідори. “У всьому світі томатоводи викидають тисячі тонн помідорових стебел в рік. Але навіщо викидати, коли матеріал можна переробити з користю? І перші результати більш практичного підходу до виробництва помідорів вже є!

Фахівцями нашої компанії створені маленькі кошики з томатної гички як упаковка для продажу стиглих плодів. Ми сподіваємося, що споживача оцінять такий креативний і екологічно свідомий варіант”, – сказав Хердінг.

Він також додав, що зараз ведуться розробки отримання матеріалів з сіна осоки.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  agroxxi

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!