Запрошуємо до участі у дискусії щодо Сталого  розвитку агробізнесу в Україні – КОНФЕРЕНЦІЯ зі збільшення прибутків у агробізнесі вже за тиждень!

0 246

Агромедіа-агенція Sapienza запрошує вас взяти участь у Відкритій Міжнародній Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ


Якщо ви хочете, щоб Вашу думку, щодо сталого розвитку агробізнесу в Україні почули, то пропонуємо взяти участь у формуванні РЕЗОЛЮЦІЇ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРОБІЗНЕСУ, яка буде підписана протягом Конференції.

“Шановні фермери! Ми запрошуємо вас взяти участь у дискусії щодо поліпшення сталого агробізнесу в Україні. Ваша думка та досвід є надзвичайно важливими для нас, оскільки, протягом 4-х років, організовуючи конференції щодо Збільшення прибутків у агробізнесі, ми прагнемо розвивати аграрну екосистему зв’язків та співпраці, де побудовані сприятливі умови для розвитку аграрного сектору, забезпечена його сталість та ефективність”, – зазначає Катерина Звєрєва, організатор конференції, засновниця агромедіа-агенції Sapienza.Зареєстровані учасники конференції можуть надати свої пропозиції та ідеї щодо того, як поліпшити сталий агробізнес в Україні у гугл-формі. Ці пропозиції можуть бути додані до Резолюції СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО АГРОБІЗНЕСУ, яку буде підписано протягом конференції.

Для надання вашої відповіді перейдіть за цим посиланням: https://forms.gle/tEQosdv5YZQeWXFJ8


Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади. 


Конференція проходитиме за підтримки компаній:

Мнагор, Ukravit, Біонорма, Агромомм, Viteo Group (Viteo Hemp), Евкаліпт + та ГО Екодія

За інформаційної підтримки провідних аграрних ЗМІ, економічних та аналітичних агенцій: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), журнал та мультемедійна платформа «Агробізнес Сьогодні», журнал «Агрономія Сьогодні», Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!