“Земля чекати не може”: фермери працюють у бронежилетах і з саперами

0 393

Навіть поблизу лінії фронту почалася посівна. Фермери із Запорізької області виходять в поля, попри небезпеку. Деякі ділянки доводиться розміновувати, адже обстріли подекуди тривають. Для фермерів з Комишуваської ОТГ бронежилет став таким звичним супутником, як трактор, чи  знаряддя праці, повідомляє SEEDS.

“Земля чекати не може, нам потрібно сіяти, удобрювати. До війни встигли підживити озимі культури. Працюємо, ми всі розуміємо, що не можемо зірвати посівну кампанію. Всі аграрії розуміють, що треба годувати родини, військових, державу. Ми – другий фронт. Ми працюємо і ризикуємо, аби наша держава була з продовольством”, – розповів директор агрофірми “Лев” Віталій Лупинос в коментарі для Укрінформ.

Аграрії разом із саперами розчищають поля від вибухонебезпечних предметів, які залишились після обстрілу території російськими військовими. Серед них – боєприпаси від “Смерчів”, касетні бомби, які належать до забороненого озброєння та ін.

Бронежилетами фермерів, які обробляють поля за 30 кілометрів від лінії зіткнення, на час посівної забезпечили українські військові.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!