Теплиця замість басейну: підприємство на Київщині переорієнтувало виробництво з креветок на овочі

0 317

Під час війни гостро постало питання самозабезпечення України харчовими продуктами, зокрема, овочами. Багато далеких від сільського господарства громадян приєдналися до ініціативи “Сади Перемоги” і облаштували невеликі городи біля будинків чи на балконах. Навіть акваферми перетворюються на теплиці. Так сталося з господарством “Вісмар Аква” (Фастівський район на Київщині), повідомляє SEEDS.

До війни підприємство займалося вирощуванням декоративної риби, водяних лілій та креветок. Утім, нові реалії змусили акваферму переорієнтуватись. Тепер в одному з басейнів облаштовано теплицю.

“Як би це не було сумно, але плани по подальшому вдосконаленню аквакультурних технологій на 2022 поки що пішли в тому напрямку, що й руський корабель, але це ж не підстава для того, аби впадати у відчай та опускати руки. Прийнято стратегічно важливе рішення в цій теплиці почати вирощувати овочі для забезпечення продовольчої безпеки нашої громади”, – повідомив власник “Вісмар Аква” Любомир Гайдамака на своїй сторінці у Facebook.

У теплиці площею 150 квадратних метрів вже висадили редиску, салати та зелень. Також Любомир Гайдамака планує вирощувати помідори, огірки, пряні трави

“До самих заморозків будемо мати свіжі овочі”, – говорить власник акваферми.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!