Жителі передмістя Херсона отримали від волонтерів курей та зерно

0 74

На Херсонщині волонтери благодійного Фонду “BGV” та Громадської організації “А що зробив ти?” роздали місцевим жителям 2300 курей та 13,8 тонн зерна, пише SEEDS

Кожна бажаюча родина отримала по 10 курей-несучок та місячний запас зерна для їх годування. Роблять це волонтери з метою розбудови домогосподарств правобережжя Херсонщини.

Читайте також: Цьогоріч в Україні був найзбитковіший за останні 12 років сезон суниці садової

Цього разу птицю отримали жителі передмістя Херсона. Першочергову допомогу надають багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним особам.

«За фінансової підтримки гуманітарного фонду України, у нас виникла можливість роздати 2300 курей та 13,8 тонн зерна за програмою відновлення домогосподарств Херсонщини. Процес підготовки проєкту тривав біля двох місяців. За цей час виникало багато проблем та питань, але наш фонд, наша команда, команда «А що зробив ти?», працівники селищної ради успішно з цим справлялися», — повідомив Суспільному керівник проєктів БФ «BGV» Олександр Черниш.

У перший день програми допомогу отримали 82 з 230 родин. У багатьох людей внаслідок обстрілів пошкоджені господарські споруди, загинула птиця та худоба. Тому така підтримка є досить суттєвою, вважає діловодка старостинського округу Любов Ліпська.“Під час окупації кожен намагався вижити як міг. Багато хто вирізав свою велику рогату худобу, курей. І навіть ті люди, які планували виїжджати – вони ж все вирізали. Потім повернулися, а домогосподарство порожнє. Для відновлення — це саме потрібне”, — зазначила жінка.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!