150 тонн овочів на благодійність віддав Уманський тепличний комбінат

0 415

Війна, прямо чи опосередковано, вплинула практично на весь аграрний бізнес в Україні. Уманський тепличний комбінат постраждав і від бойових дій (у перші дні повномасштабного вторгнення через вибух було знищено скло на 30% поверхні теплиць) та від руйнування логістичних ланцюгів. Через це підприємство зазнало збитків та було змушене зменшити виробництво майже вдвічі. Утім, попри важку ситуацію Уманський тепличний комбінат продовжив виробництво та допомагає населенню і захисникам України, повідомляє SEEDS.

“У перші дні, коли відновили роботу УТК, на складі було близько 150 тонн продукції і ми не розуміли, що з нею робити, бо все стояло. І це була можливість роздати овочі усім, кому вони були необхідні: військовим, теробороні, лікарні, людям у бомбосховищах. Тобто уся перша продукція пішла на допомогу”, – розповіла менеджерка з маркетингу підприємства Оксана Гордій у коментарі для УманьNews.City.

Через те, що протягом першого часу після початку повномасштабного вторгнення російської армії було не зрозуміло, як працюватиме комбінат і чи вдасться налагодити постачання, на підприємстві вирішили зменшувати інтенсивність підсвічування рослин та внесення добрив. Тому обсяг урожаю зменшився на 40%.

Наразі відбувається поступове налагоджування продажів помідорів та огірків з комбінату.

“Спочатку продукцію тепличного комбінату почали брати для ринку “Шувар” на Львівщині. Але це були вже не фури по 20 тонн, як ми раніше працювали, а бусики забирали невеликий обсяг продукції. Згодом магазини почали локальну доставку — не на один великий склад, а по містах. Також і люди в Умані мали змогу брати. Наразі вже налагодили нові логістичні процеси і частина продукції йде на допомогу, – зазначає Оксана Гордій.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!