В Україні активізувалася торгівля овочами та фруктами: що подешевшало?

0 1 598

Після звільнення частини регіонів України активізувались постачання та торгівля овочами і фруктами. Відновили роботу і торговельні онлайн-майданчики для оптового продажу аграрної продукції, зокрема EastFruit Trade Platform. Згідно з даними, представленими аналітиками майданчика, в Україні за останній тиждень помітно зросла пропозиція картоплі та деяких овочів, почала з’являтися перша редиска, дещо подешевшали морква та цибуля, повідомляє SEEDS.

“Зазначимо, що Україна, після поступовго звільнення своїх територій від загарбників у центрі, на півночі та на північному сході, почала активізувати плодоовочеву торгівлю. Це призвело до зниження і вирівнюю ціни в цілому по країні, хоча, як і раніше, існує великий розрив у рівні цін на окремі товари між регіонами через досить складну логістику після колосальних руйнувань дорожньої та іншої цивільної інфраструктури, яку принесла в Україну армія росії”, – зазначають фахівці порталу EastFruit.

Діапазон оптових цін на моркву зменшився з 17 – 22 грн за кілограм наприкінці березня до 8 – 18 грн за кілограм на початку квітня. Якщо ціни на цибулю в останні дні минулого місяця коливалися від 14 до 22 грн за кілограм, то наразі можна знайти пропозицію навіть у 10 грн за кілограм. Діапазон цін на білокачанну капусту змінився з 16 – 18 грн за кілограм до 10 – 19 грн. Пекінська капуста подешевшала з 22 – 26 грн за кілограм до 15 – 25 грн за кілограм.

“Активність користувачів у фруктовому сегменті продовжує залишатися сезонно низькою. Найчастіше учасники пропонують на продаж яблука”, – зазначають аналітики.

Варто зазначити, що ціновий діапазон у сегменті фруктів розширився. Якщо наприкінці минулого місяця яблука продавали по 5 – 14 грн за кілограм, то зараз діапазон цін коливається від 5 до 25 грн за кілограм.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!