25 млрд гривень виділив уряд для підтримки агровиробників

0 309

Наразі аграріям спростили доступ до фінансів. Тепер виробники можуть отримати безвідсоткові кредити. Крім того, владою ухвалено рішення, які сприятимуть подешевшанню пального уже найближчим часом, повідомляє SEEDS.

“Уряд вже запустив програми додаткової фінансової підтримки, аби за першої можливості в Україні розпочалась посівна кампанія. Українські сільгоспвиробники вже можуть отримати кредити під 0%, а держава гарантує перед банками 80% від суми такого кредиту. Уряд передбачив на ці два напрямки допомоги понад 25 млрд грн. Цих коштів вистачить на підтримку всіх малих та середніх фермерів, які планують цього року розпочати посівну кампанію”, – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, з 24 лютого, на територіях, де ведуться бойові дії, платників звільнили від плати за землю. Також скасовано акциз на пальне, а ставка податку на додану вартість на нього зменшена з 20% до 7%. Уряд активізував роботу в напрямку постачань пального з європейських країн. Усе це сприятиме подешевшанню дизельного пального та бензину вже найближчим часом.

“Кроки з підтримки бізнесу, про які ми сьогодні говоримо, — це лише перші кроки. Продовжуємо працювати. Тримаємо стрій. Ми обов’язково переможемо”, – заявив Денис Шмигаль.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!