В Україні спростили умови перевезення і зберігання пестицидів та агрохімікатів

0 279

Українським аграріям дещо спростили умови весняних польових робіт. Зокрема, уряд ухвалив рішення, які сприятимуть подешевшанню пального та спростив процедуру транспортування агрохімікатів. На час воєнного стану в Кабінет міністрів України ухвалив рішення про подовження допусків на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами. Про це у четвер, 17 березня, повідомив міністр агрополітики Роман Лещенко, пише SEEDS.

“Уряд спростив умови перевезення пестицидів та агрохімікатів автомобільним транспортом. Крім того, продовжено строк дії допусків на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами. Ця норма поширюється на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів після його припинення або скасування. Підкреслю, що спрощується виключно процес отримання ліцензії – усі питання безпеки транспортування та якості пестицидів й добрив буде дотримано на належному рівні”, – зазначає Роман Лещенко.

Також міністр закликав аграріїв повідомляти про потреби для посівної, заповнюючи анкети на платформі https://agrostatus.org/.

“Дякую усім, хто уже пройшов анкетування, а всіх інших закликаю зробити це якомога швидше. Озвучте потреби, які ви маєте станом на сьогодні, – це прискорить забезпечення посівної”, – зазначив міністр.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!