300 млн гривень у садівництво інвестували на Тернопільщині: на що витратять?

0 690

Війна – не кращий час для масштабних інвестицій, але наші аграрії вірять, що Україна переможе, тому продовжують вкладати кошти у розвиток своїх господарств. Минулого року ФГ “Гадз” (Тернопільська область) збудувало потужний завод, де виготовляють фруктові соки та пюре. Цього року компанія інвестувала ще 300 млн гривень у будівництво нового холодильника для зберігання яблук та в догляд за садами, повідомляє SEEDS.

“Комплекс включатиме холодильник місткістю 6500 тонн, підвіс для контейнерів, сортувальну лінію, дві камери заморожування, рампу для відвантажування та побутові приміщення”, – зазначає директор фермерського господарства Олег Грицак.

Крім цього проєкту, частина інвестованих коштів була витрачена на закладання нових саджанців, закупівлю протиградової сітки для садів та ін.

Урожай цього року у компанії планують зберігати вже в новому холодильникові.

“Днями працівники почнуть виконувати монтаж конструкцій. Сподіваюся, що вже 1 вересня фрукти та овочі зберігатимемо у новому комплексі. Хто інвестує, той будує майбутнє. Віримо, що Україна переможе”, – говорить засновник компанії Петро Гадз.

Також у 2021 році Фермерське господарство “Гадз” заклало новий сад за італійською технологією загальною площею 35 гектарів. Уже цього року отримають перший урожай з молодих яблуньок. У господарстві вирішили назвати проєкт Садом Перемоги, на честь перемоги України в російсько-українській війні.

Згідно з прогнозами працівників, обсяги першого урожаю, зібраного цього року, становитимуть 30 тонн з гектара. Пізніше урожайність досягне показників 100 тонн з гектара.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!