60 тонн картоплі щодня віддає українська компанія для гуманітарних вантажів

0 134

Аграрні компанії роблять свій внесок у перемогу України. Крім забезпечення продовольчої безпеки та виходу в поля для здійснення посівної, аграрії постачають продукти для захисників та населення із регіонів, що постраждали від бойових дій. Наприклад, компанія “Контінентал Фармерз Груп” щодня надсилає по 60 тонн картоплі в гарячі точки України. Загалом за час війни виробник надіслав у постраждалі регіони 1,5 тис. тонн картоплі, повідомляє SEEDS.

“Цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах. Окрім традиційних для компанії культур — соняшнику, кукурудзи та сої, “Контінентал” додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні Компанія планує засіяти близько 100 тис. га.”, – зазначив Генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен.

Крім того, компанія вже почала висаджування картоплі. Цього року площі під культурою збільшили до понад 2 тис. гектарів, повідомляє EastFruit.

Також на полях “Контінентал Фармерз Груп” восени висіяли 40,1 тис. гектарів озимої пшениці та 11,4 тис. гектарів озимого ячменю.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!