Посівна стартувала вже у 20 регіонах України

0 207

Якщо минулого року станом на 31 березня посівна ярових культур почалася у 15 областях, то наразі такі польові роботи стартували у 20 регіонах України. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Згідно з попередніми розрахунками, у 2022 році посівну вдасться здійснити на 6 млн гектарів сільськогосподарських земель. Це близько 80% торішніх обсягів, повідомляє SEEDS.

“Сьогодні наші аграрії не менш мужньо та віддано тримають свій фронт. За ними майбутня продовольча безпека країни та світу. Дякуємо їм за сміливість і відданість своїй справі”, – зазначає прем’єр-міністр.

Крім того, під час відеозвернення Денис Шмигаль повідомив, що наразі держава також стимулює роботу 300 підприємств, замовляючи продукти для 10 млн продуктових наборів.

“Держава закуповує для українців, які перебувають у прифронтових містах, 10 млн продуктових наборів, аби потім безкоштовно роздавати їх людям. Це набори із більш ніж 10 ключових продукті. Наразі на 100% закуплено крупи, макаронні вироби, олію, молоко, цукор. Також продовжується закупівля консервів, зерна, хлібобулочних виробів, чаю та кави та іншого продовольства. «Укрзалізниця» та «Укрпошта» разом з ВЦА вже доставляють і роздають всі ці набори людям. Також уряд найближчим часом розгляне і затвердить окремий кредитний продукт для торгових мереж, аби пожвавити їхню співпрацю з українськими виробниками”, – зазначив прем’єр-міністр.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!