Українські аграрії не платитимуть податки за окуповані, заміновані та забруднені землі

0 52

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким звільнила аграріїв від сплати податку за знищені чи пошкоджені земельні ділянки. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише SEEDS.

Йдеться про проєкт закону №7632 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».

Цей законопроєкт звільняє від необхідності сплачувати плату за землю, мінімальне податкове зобов’язання та єдиний податок за сільськогосподарські угіддя, які розташовані на територіях, де ведуться чи велися бойові дії.

Також це стосується тимчасово окупованих територій та земель, що перебувають у консервації, або забруднених вибухонебезпечними предметами.

Читайте також:  На полях Харківщини побільшало “чорних” саперів

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський зазначив, що фермери чекали на ухвалення цього закону. Мовляв, необхідність сплачувати податки за землі, які фактично неможливо використовувати, окрім іншого, могло підштовхувати фермерів іти на порушення техніки безпеки.

Зокрема, фермери могли б обробляти землі, які ще не розміновані, або розміновувати їх самотужки, що небезпечно для життя та здоров’я.

Міністр наголосив, що відомство ініціюватиме окрему процедуру моніторингу використання таких земельних ділянок.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!