Вінничани обмінюють старий непотріб на саджанці молодих дерев

2 295

У вінничан з’явилась унікальна нагода отримати саджанці липи, сакури чи магнолії не потративши на те жодної копійки. Для цього їм потрібно лишень здати певну кількість макулатури, металобрухту, пластикових чи скляних пляшок, пише SEEDS.

Щоб долучитись до цієї ініціативи, треба завантажити у мобільний телефон застосунок Еко-сервіс, розповіла Вінниця.info Ольга Малиновська.

«Ми розробили додаток, у якому треба зареєструватись. Коли людина назбирала 30-ть кілограмів вторсировини, вона може безкоштовно викликати еко-мобіль, який приїде і забере непотріб. За це користувачу нараховуються еко-бали. Ми їх ще називаємо «плюсики в карму», які відображаються у додатку», – говорить Ольга Малиновська

Потім еко-бали можна обміняти на саджанці дерев. Наприклад, липа, умовно коштує 100 гривень, вартість магнолії 2500-3000 тисячі гривень. Тобто у застосунку має бути така сама кількість «плюсикив в карму».

«Замовити саджанці людина може будь-де. Ми лиш оплачуємо рахунок. Де посадити своє дерево – користувачі застосунку теж вирішують самі. Головне, люди не викидають непотріб, а здають на переробку», – додає Ольга Малиновська.

Читайте також: На Львівщині з’явилась жива зелена вишиванка

В застосунку також є карта пунктів, де приймають вторсировину. Зазвичай, там одразу розраховуються за макулатуру, металобрухт, пластикові та скляні пляшки і поліетиленові пакети.

Головна мета проекту – заохотити людей сортувати сміття. Відтак, кожен може допомогти відновити екологію України, посадивши дерево.

«Ми намагаємось заохотити людей сортувати сміття. В додатку є детальна інструкція, що переробляється, а що ні. Також вказано, яку сировину ми приймаємо. Вона обов’язково повинна бути відсортована. Інколи дзвонять люди і просять приїхати, щоб забрати в них звичайне сміття. Його ми не приймаємо», – каже Ольга Малиновська

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
 1. Віталій пише

  Ідея гарна, але, ні тобі посилання на цей додаток, наі на сторінку в інтернеті, до писується ця еко-програма.

  1. Seeds пише

   Завантажити застосунок Еко-мобіль:
   iOS: http://surl.li/ccqfg
   Android: http://surl.li/gegth

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!