Аграрна криза на Полтавщині: для посівної катастрофічно бракує трактористів

0 2 256

На підприємствах і фермерських господарствах Полтавщини не вистачає майже 1,4 тисячі трактористів-машиністів. Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Сергій Фролов, пише SEEDS.

Проблема з дефіцитом кадрів в регіоні ускладнюється тим, що в області цієї весни потрібно додатково обробити 300 тис. га ґрунтів. Також аграрії мають зібрати частину врожаю кукурудзи, яка залишилася на зиму в полі через відсутність можливості висушувати її та доводити до товарної якості в умовах відключень світла.

«Інформацію довели до асоціації фермерів, ради сільськогосподарських виробників, територіальних громад, розмістили на сайті Департаменту. Також в аграрному університеті провели конференцію, присвячену відновленню кадрового потенціалу агропромислового комплексу. Триває організація бронювання працівників агропромислового комплексу відповідно до постанови №76», – говорить Сергій Фролов.

Нині влада працює над пошуком рішень разом із Департаментом освіти і науки та обласним центром зайнятості.

Читайте також: В Україні закладають великий сад надранніх яблук інноваційного сорту

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін пропонує залучити до роботи фахівців за спеціальністю тракторист-машиніст, яких випустили заклади профтехосвіти за останні роки, пише zmist.pl.ua.


Нагадаємо, що на Полтавщині зібрали найбільше кукурудзи в Україні попри те, що частина врожаю тривалий час стояла в полі.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!