Фермер з Харківщини власноруч зібрав вітроустановку та обладнання для переробки збіжжя

0 698

фермер із Новодмитрівки Олексій Сіренко робить все можливе, щоб полегшити працю своїх робітників, яких він називає родиною, пише SEEDS.

Зараз Олексій Сіренко має власну ферму, де є саморобна вітроустановка, що виробляє світло, а ще масляна, – для виробництва олії та крупоцех.

А ще Олексію Сіренку геть не страшні відключення світла, адже до всього має ще й потужний дизель-генератор на 30 кВт, який одночасно забезпечує енергією два цехи – круп’яний та олійний. Таким чином, за день підприємство має змогу виготовляти біля тонни продукції, частину з якої, згідно із замовленнями, фермер відправляє на фронт.

«Генератор і апаратура управління електростанції відреставровано та зібрано з металолому. Обладнання з перероблювання продукції теж виготовлене своїми руками», – розповідає він.

Зі своєю продукцією Олексій Сіренко активно бере участь у різних ярмарках. Їздить по області та в різні куточки України, в тому числі і в славнозвісні Сорочинці, пише sakhnovshchina.gromada.group

Окрім худоби, разом із своїми робітниками доглядає за власним мінізоопарком – дикими качками, що живуть на ставку, голубами, фазанами.

Читайте також: Науковці створили грибні комп’ютери, які допоможуть у протезуванні кінцівок

А ще фермер активно ділиться своїм досвідом. Розповідає, що приїздили до нього колеги з Німеччини, яким він показував роботу свого підприємства. Цінують Олексія Сіренка і в Україні. Нагороджений багатьма грамотами та подяками. Особлива для нього – грамота та годинник від Верховної Ради України.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!