«Агріко Україна» зібрала картоплярів Чернігівщини на Дні поля

0 321

Чернігівщина продовжує оговтуватися після російської окупації. Активно працюють й аграрії регіону. Так, фермери відновили польові роботи з вирощування бульби. Поділитися своїми успіхами вони змогли на Дні поля, проведеного компанією «Агріко Україна», яка зарекомендувала себе як лідер у галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі, пише SEEDS.

Перш за все учасникам заходу розповіли про проєкт #КартопелькаUA, впроваджений разом з Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. Під час його реалізації представники «Агріко Україна» надали фермерам сотні тонн безкоштовного насіннєвого матеріалу картоплі.

До того ж, компанія здійснює агросупровід господарств-учасників проєкту. Агроконсультант та технолог проєкту #КартопелькаUA Віктор Різник допомагає фермерам у вирішенні складних питань, що виникають у процесі їхньої роботи. Цього разу спеціаліст дав оцінку фітопатологічної ситуації на полях якірного господарства проєкту ТОВ «АФ Андріївське», котре стало локацією для проведення Дня поля на Чернігівщині.

До порядку денного були внесені й питання техніки безпеки при роботі з пестицидами, підготовки до збирання й закладання на зберігання, а також майбутнього картопляної галузі. Також присутні обговорили якість роботи препаратів ТОВ «Адама Україна».

Нагадаємо, що «Агріко Україна» систематично спілкується з фермерами, вивчаючи їхні потреби та проблеми. Наприклад, нещодавно представники компанії організували День поля у Тернопільській області. Детальніше читайте про це в матеріалі «День поля для виробників картоплі на Тернопільщині: фермерам презентували кращі сорти від «Агріко Україна».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!