З вірою в Україну: фермерка з Одещини розповіла, куди інвестує грантові кошти від Мінагрополітики

0 419

У липні цього року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочало реалізацію урядової програми «ЄРобота». Зокрема, вона передбачає надання грантової допомоги садівникам. Не пройшло повз новини про державні інвестиції й агропідприємство «Бонелет», що знаходиться на Одещині, пише SEEDS.

За словами керівника проекту Аліни Сіденко, її фермерство в межах програми «ЄРобота» планує висадити яблунево-грушевий сад. Він ростиме на 11,44 га. Земельну ділянку під сад команда шукала 1,5 року. Наразі у розпорядженні «Бонелет» 15 га землі в Одеському районі.

За підрахунками представників вищевказаного агропідприємства для реалізації проекту потрібно 10 млн грн. Держава готова інвестувати в їхню справу 4 млн грн, йдеться на сторінці Міністерства аграрної політики та продовольства в Facebook. Ця сума буде освоєна на технічне оформлення саду.

Читайте також: Мінагрополітики назвало перших власників грантів на розвиток садівництва

Спочатку команда планувала розпочати роботу в березні цього року. Але плани довелось змінити. «Ми навіть не вагались, робити цей проект чи ні. Якщо нічого не робити, то це означає не вірити в Україну, її перемогу, в ЗСУ. Тому безумовно ми виростимо сад. Грант став для нас тільки поштовхом зробити це якнайшвидше. Плануємо восени посадити саджанці», – говорить Аліна Сіденко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!