«Агріко Україна» зібрала картоплярів Рівненщини та Волині на навчально-демонстраційний семінар

0 157

Обмін досвідом та збагачення професійними знаннями – ось запорука успішного розвитку аграрної справи. Щоб отримати нову інформацію щодо нюансів вирощування картоплі аграрії Рівненщини та Волині зібралися на заході, який провела команда «Агріко Україна» спільно з Програмою USAID з аграрного і сільськогосподарського розвитку в межах проєкту #КартопелькаUA. Цього разу гостей приймало ТОВ «Яловицька Агротехнологія» на чолі з Любов’ю та Генрі Біренсами, пише SEEDS.

Під час заходу керівник відділу продажів ТОВ «Агріко Україна» Сергій Бородавко розповів про потенціал насіннєвого матеріалу сортів картоплі AGRICO. Також він продемонстрував результати підкопок з полів «Яловицької Агротехнології». Учасники заходу були вражені високими показниками врожайності та якості представленого насіннєвого матеріалу. 

Присутні відзначили, що команда «Яловицької Агротехнології» змогла успішно справитися з усіма етапами вирощування картоплі навіть в складних умовах цього сезону. Як зазначив керівник вищевказаного господарства Генрі Біренс, досягти успіху їм допомогли наполеглива праця, багаторічний досвід у картоплярстві, ретельний догляд за посадками, а також компетентні поради експертів «Агріко Україна»

До слова, учасники заходу також мали змогу прослухати професійну лекцію щодо важливості вчасного проведення обробки посадок та використання ефективної системи захисту картоплі. 

Тож, зібравшись разом, картоплярі Рівненщини та Волині отримали низку корисної інформації для подальшого її використання в процесі роботи. А експерти та учасники проєкту #КартопелькаUA у черговий раз переконались у тому, що роблять велику справу для аграріїв України! 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!