AMAZONE провела глобальний тур Precea Performance Tour, де зібрала відгуки фермерів з 13 країн світу

0 174

Навесні AMAZONE розпочала глобальний загальноєвропейський тур Precea Performance Tour, який отримав назву «Практики говорять». Від початку туру і до сьогодні команда AMAZONE відвідала 33 фермерів у 13 країнах Європи та Казахстану, пише SEEDS.

Кожен з фермерів – учасників Precea Performance Tour – поділився власним досвідом застосування на своїх полях універсальної сівалки точного висіву Precea. 

Таким чином, Precea Performance Tour – це відкрите зібрання практичного досвіду роботи Precea у посіві різних культур та в різноманітних ґрунтово-кліматичних умовах. Усі відгуки розміщені на сайті.

Читайте також: Люди, техніка, фінанси: основа для відновлення агробізнесу

Одним з учасників Precea Performance Tour став український фермер з Чернігівщини – Віталій Чепа, ФГ «Чепа». Віталій Миколайович минулого року придбав сівалку точного висіву AMAZONE Precea 4500 2-СС Super для сівби кукурудзи. Через окупацію та ситуацію на ринку, цього року засіяв соняшник. Але попри все, зміг долучитись до Precea Performance Tour. 

«У цьому році ми запланували посіяти кукурудзу, для чого й придбали цю сівалку. Що нам сподобалось в ній? Найперше, це швидкість. Адже працює зі швидкістю 14-15 км/год. Друге – це мобільність та маневреність в транспортуванні та роботі. А також простота та легкість в налаштуванні: прямо з трактора виставляються усі показники», – поділився враженнями від роботи сівалкою AMAZONE Precea 4500 2-СС Super Віталій Миколайович.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!