Френсіс Фукуяма: Росію очікує повна поразка

0 462

Планування та стратегія Кремля повністю провалилась, російську владу чекає неминуча поразка. А хоробрі дії українців і захист власної свободи та державності слугує драйвером відновлення глобальної демократії, яка протягом останніх років переживала занепад. Такі думки у колонці для видання AMERICAN PURPOSE висловив американський учений-філософ Френсіс Фукуяма, пише SEEDS.

“Росія прямує до повної поразки в Україні. Російське планування було некомпетентним, ґрунтуючись на помилковому припущенні, що українці прихильно ставляться до Росії і що їхні війська впадуть одразу після вторгнення. Російські солдати несли з собою парадну форму для параду перемоги в Києві, а не додаткові боєприпаси та пайки”, – зазначає фахівець.

На думку вченого, спочатку Російські війська здадуть рубежі на півночі, а потім поразка чекає їх і на південному фронті. Резерви Росії вичерпуються, а поповнювати їх немає чим. Свідченням цьому, є зокрема, звернення Кремля по допомогу до Китаю. КНР навряд допоможе режимові Путіна. За словами Френсіса Фукуями, Пекін добре засвоїв урок.

“Війна стала хорошим уроком для Китаю. Як і Росія, Китай створив, здавалося б, високотехнологічні військові сили за останнє десятиліття, але вони не мають бойового досвіду. Ми можемо сподіватися, що китайське керівництво, під час обмірковування кроків щодо Тайваню, не буде обманювати себе щодо власних можливостей, як це зробили росіяни”, – зазначає філософ.

“У Путіна немає величезних резервів сил, які він міг би залучити, щоб додати до битви. Російські війська застрягли за межами різних українських міст, де вони стикаються з величезними проблемами з постачанням та постійними українськими атаками. Російська армія досягне точки, коли її не можна буде ні постачати, ні вивести, моральний дух військових зовсім зійде нанівець. Це так принаймні на півночі. Росіяни наразі краще почувають себе на півдні України, але ці позиції буде важко зберегти, якщо їхні частини на півночі зазнають краху”, – пише Френсіс Фукуяма.

Наразі увага всього світу прикута до України, а українці слугують прикладом хоробрості.

“Поразка Росії зробить можливим “нове народження свободи” і позбавить нас від занепаду глобальної демократії. Завдяки групі хоробрих українців дух 1989 року (падіння Берлінського муру і кінець Холодної війни – ред.) житиме”, – зазначає учений.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!