Бджоли захистили пасічників, які вийшли на мітинг

0 353

Через тривалу посуху та низькі ціни на мед галузь бджільництва у Чилі перебуває в глибокій кризі. Пасічники влаштовують масові акції протестів з вимогою підтримки галузі з боку уряду країни, повідомляє SEEDS.

Цього тижня бджолярі влаштували мітинг перед президентським палацом у Сантьяго. Пасічники привезли на акцію протесту 60 вуликів з бджолами. Представники галузі вимагали зустрічі з президентом країни, підвищення цін на мед та виділення державної підтримки для виробників натурального меду, пише UA.NEWS.

Під час мітингу правоохоронці почали затримувати учасників акції та забирати вулики. Утім, поліцейським завалили бджоли. Комахи серйозно вжалили кількох правоохоронців. Сімох поліцейських довелося госпіталізувати. Також було затримано чотирьох учасників мітингу.

Нагадаємо, в Україні бджолярі мають право отримувати держпідтримку вже два роки поспіль. По 200 гривень на кожну бджолосім’ю можуть отримати пасічники, які утримують від 10 до 300 сімей. Тим, у кого більш ніж 300 вуликів, видають максимальну суму підтримки 60 000 гривень.

Читайте також: Дотації для бджолярів: терміни, суми, документи

Також бджолярам надають компенсації за закупівлю бджолосімей та маток.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!