Бджолярі Луганщини заходились розвивати апітерапію та медовий туризм

0 392

Розвивати апітерапію почала луганчанка Ірина Васильєва. Розташована її пасіка неподалік Сватового у місцевому зоологічному заказнику.

Стартував родинний бізнес з одного вулика, наразі їх нараховується 300. Про це повідомляє Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мед, продукти бджільництва та сувеніри – це основні продукти, які продає сім’я Васильєвих. Також на пасіці встановили дерев’яні апібудиночки. Їх отримали за грантом від Програми розвитку ООН.

Приймати туристів родина Васильєвих планує з травня. На їх пасіці можна буде подивитися, як працюють бджоли, зробити воскову свічку, замовити екскурсію, скуштувати мед в дегустаційному наметі.У планах Ірини Васильєвої об’єднати крафтових виробників Сватового та відкрити у місті крамницю, де продаватимуть місцеві смаколики.

Для того, щоб просувати зелений туризм та мед серед жителів регіону, Ірина Васильєва разом з іншими підприємцями Сходу України брала участь у програмі цифрового маркетингу для малого та середнього бізнесу, пише Проєкт на сторінці у Facebook.   

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!