Безкоштовне навчання пропонують для жінок-фермерок та власниць агріфуд-бізнесу

0 261

Фермерки, власниці та керівниці аграрних підприємств чи ресторанів, крафтові майстрині чи власниці бізнесу з переробки аграрної продукції можуть безкоштовно навчатись, як відновити роботу в умовах війни, а також отримати нові навички щодо побудови команди, залучення фінансування, кооперації, повідомляє SEEDS.

Навчально-консалтингова Програма для керівниць/власниць МСБ агріфуду «TERRA. Курс на сталий розвиток», яку було призупинено через повномасштабне вторгнення рф в Україну, поновлює свою роботу.

З огляду на реальні потреби аграрної галузі й нагальну необхідність підтримати бізнес, Програму трансформовано в антикризову. Дистанційний навчальний курс розпочнеться в серпні 2022 року, а наразі відкрито реєстрацію учасниць. Вона стартувала 18 липня і триватиме до 7 серпня.

У рамках програми сформовано три групи: «Релокований бізнес», «Перезапуск бізнесу», «Розвиток бізнесу, що працює в умовах війни». Таким чином, курс фокусується саме на актуальних потребах аграрних та переробних підприємств. Також посилено блок практикумів та кейсів, а тематика лекцій максимально скерована на висвітлення прикладних питань ведення бізнесу у кризових умовах, побудови команди, залучення фінансування, кооперації. Усі деталі щодо програми навчання розміщені на сайті в окремому розділі https://tera.org.ua/course/.

“Програма запрошує до участі жінок з агріфуд-сектору: керівниць та власниць підприємств сільського господарства, харчової промисловості, рестораної галузі, які готові скористатися унікальною можливістю для навчання. Ми сильні, тому навіть під час війни ми можемо робити свій внесок в економіку країні. Так, умови змінились, але Програма зробить все, щоб ті, у кого є бажання, змогли відновити свій бізнес або започаткувати новий. Таким чином, ми закладаємо надійний фундамент для відновлення країни”, — говорить Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”, партнера Програми.

У нинішніх умовах зростає значення посиленого консалтингового блоку — можливість в рамках програми за підтримки індивідуального консультанта підготувати повноцінний, життєздатний проєкт, заощадивши власні ресурси, які можна інвестувати в його втілення, є суттєвою і реальною підтримкою для МСБ у сфері агріфуду. За результатами навчання буде сформовано публічний Каталог TERRA, який міститиме презентацію бізнесу та продукції учасниць і стане потужним маркетинговим інструментом для керівниць МСБ.

Людмила Клєбанова, Голова Української Ради жінок-фермерок: “Ми стоїмо перед жорстким викликом, багато жінок-фермерок, як і мільйони українців, змушені були змінити місце перебування, призупинити роботу або й взагалі втратили, що мали. Але ми працюємо в агросекторі, це життєво важливий сектор для країни, для наших родин, для захисників України, тому ми працюємо, відновлюємо втрачене й думаємо про завтрашній день. І дуже важлива дієва підтримка не просто в щоденній роботі, а в розвитку, в зміцненні нашого бізнесу. Тому потужна консалтингова складова програми TERRA і можливість підготувати життєздатний проєкт розвитку — надважливі зараз. Безплатна 40-годинна фахова підтримка в проєктуванні це неоціненна можливість для нас, а антикризове спрямування програми відповідає вимогам часу і викликам. І ми переможемо!”

Реєстрація на участь доступна за посиланням: http://tera.org.ua/anketa
Програма навчального курсу: https://tera.org.ua/course/

Хочете дізнатися більше? 26 липня о 15:00 відбудеться онлайн-захід «Презентація оновленої навчальної Програми ПРООН «TERRA. Курс на сталий розвиток», в межах якого гості зможуть почути деталі щодо курсу, особливостей його оновлень та перебігу.
Офіційна сторінка події у Фейсбук: https://fb.me/e/1M0HGBzeM

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!