Комбайн вибухнув після наїзду на міну в Запорізькій області

0 2 170

Крім того, що південні та східні регіони страждають від польових пожеж, спричинених обстрілами, значна частина сільськогосподарських земель залишається замінованою. Днями у Запорізькій області через наїзд на протитанкову міну під час збору урожаю вибухнув комбайн, повідомляє SEEDS.

“В с. Новопавлівка Пологівського району внаслідок наїзду комбайну на противотанкову міну сталося загоряння на площі близько 50 кв.м. Водій комбайну разом з помічником госпіталізовані до медичного закладу. Завдяки правильно обраному вирішальному напрямку та оперативним діям підрозділів ДСНС вдалося вчасно загасити займання та врятувати від вогню 20 га посівів”, – повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.

Крім того, 19 липня у селищі Тернувате Запорізького району горіло складське приміщення на елеваторі на загальній площі 150 квадратних метрів, в Василівському, Пологівському та Запорізькому районах горіли поля пшениці на загальній площі близько 50 гектарів.

Також наразі через замінування неможливо зібрати урожай на частині угідь у Дніпропетровській області.

“Понад 12 тисяч гектарів засіяні ворожими боєприпасами. Ще понад 400 гектарів посівів згоріли через ворожі обстріли. Проте аграрії кажуть, що ворог їх не залякає. Продовжують косовицю і тримають свій фронт. Вони певні, що будемо з хлібом. Врожай прогнозують у понад 3 мільйони тонн зерна”, – повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!