Біля Ізмаїлу побудують різногалузевий агротехнопарк

0 268

Одеська обласна рада збирається створити наступного року новий інвестиційний проєкт – індустріальний агротехнопарк “Буджак” на території Суворовської громади Ізмаїльського району, пише SEEDS. 

Загальний розмір капіталовкладень орієнтовно складає 0,5 млрд грн. Про це йдеться в “Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2023 рік та основні напрями розвитку на 2024-2025 роки”.

Ще на початку 2023 року директорка департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, Одеської ОВА Інна Беженар зазначала, що вже підготовлено інвестиційну пропозицію щодо створення на території Суворівської громади на площі 17,3 га індустріального парку “АгроТехнопарк “Буджак”, пише Юг.Today.

Читайте також: Для дрібних виноробів України спростили умови ведення бізнесу

Суворовська селищна рада, в свою чергу, у березні поточного року затвердила відповідну програму “Розробка концепції індустріального парку…”, на яку з місцевого бюджету передбачено 120 тис. грн.

Одна з ключових ідей громади – створити агротехнопарк. До речі, у Польщі діє 83 індустріальних парків, у Німеччині – 200, а в Туреччині – 346. В Україні в Реєстрі індустріальних (промислових) парків майже півсотні об’єктів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!