BLACK SEA GRAIN – 2021: зустріч світових лідерів агробізнесу вже 20-21 травня! Долучайтесь!

0 285

До старту головної аграрної події Причорномор’я – 18-ї Міжнародної конференції “BLACK SEA GRAIN-2021” залишились лічені дні! 

Приєднуйтесь до масштабного зернового форуму 20-21 травня у Києві та станьте частиною щорічної зустрічі світових лідерів агробізнесу.

Оновлений перелік учасників з 25+ країн, а також фінальна програма вже доступні на сайті.

На учасників чекає:

  • Насичена програма та 2 дні обговорення найгарячіших тем аграрного сьогодення в Україні та світі
  • Нетворкінг та контакти з топ агро компаніями з 25+ країн світу
  • Ексклюзивні інсайти від світових експертів ринку з України та Чорноморського регіону, Китаю, США, ЄС, Південної Америки та Австралії
  • Вечірній коктейль на відкритій терасі готелю ІнтерКонтиненталь у серці Києва
  • Обмін досвідом, прогнози та стратегії розвитку агробізнесу в нових реаліях
  • Гібридний формат: обирайте особисту або онлайн участь!

Реєструйтесь вже сьогодні, адже два дні BLACK SEA GRAIN трапляються лише раз на рік! Зареєструватись на конференцію можну тут.


Майданчик конференції, готель ІнтерКонтиненталь, гарантує дотримання посилених заходів безпеки для відвідувачів форуму та гостей готелю в зв’язку з COVID-19.

Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» – це масштабний зерновий форум і щорічне місце зустрічі світових лідерів агробізнесу з 2004р.

BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози, ефективне спілкування та контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

Перебуваючи в самому серці Чорноморського регіону, дана комунікаційна платформа щорічно об’єднує 700+ міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки і інвестиційні фонди, торгові біржі, представників уряду та галузеві асоціації, логістичні, брокерські, страхові, сюрвейерские, юридичні та інші компанії.

Організатор конференції – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт. Генеральний Спонсор конференції – ACTAVA TRADING, Офіційний Спонсор – Viterra. Спонсори – StoneX Group Inc, Euronext, Ayhan Sezer, Sintez Group&Co. Конференція проходить за підтримки ГАФТА та УЗА.


У разі питань щодо участі, рекламних та спонсорських опцій, будь ласка, звертайтеся:  conference@ukragroconsult.org

+380992207242

Орг.комітет BLACK SEA GRAIN-2021

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!