Боронячи Україну загинув Костянтин Ільченко, аграрний маркетолог і агроінноватор

0 197

Українська аграрна спільнота зазнала чергової невимовної втрати. Боронячи Україну загинув Костянтин Ільченко, директор з маркетингу української стартап-платформи FieldBI, яка займається впровадженням вітчизняної аналітичної системи управління агробізнесом, пише  SEEDS.

Костянтин – відомий також розвитком стартапу AutoBI (комплексною системою для ефективного управління парком техніки, обліку запчастин та агрегатів, моніторингу штрафів, страхових полісів), а також визначною роботою в проєктах компанії ТМ «Добродія».

Команда агромедіа-агенції «Сапієнза» висловлює  наші щирі співчуття  родині, рідним та близьким Костянтина. Нам пощастило знати особисто цю світлу та щиру людину. А також професіонала і інноватора, яких мало, які рухають у майбутнє агробізнес України.


Фото з FB Костянтина Ільченка

Костянтин Ільченко неодноразово був  учасником та спікером  наймасштабніших аграрних подій України, а також тих, які організовувала наша агенція. Завжди коментував та давав найточнішу експертну оцінку для публікацій у аграрних ЗМІ «Сапієнзи».

Нам не вистачатиме вашої щирої посмішки та компетентних думок. Україна продовжує втрачати цвіт нації. Найкращих, розумних, відважних, сміливих та хоробрих людей, яким  є Костянтин Ільченко.


Слава Герою та безмежна вдячність.

Костянтин Ільченко назавжди залишиться в нашій пам’яті та серцях.


 

Катерина Звєрєва, команда агромедіа-агенції Sapienza, редакція Seeds, Agri-gator.com.ua

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!