Броварі та науковці Волині разом створюють нові крафтові напої

0 530

На Рівненщині спільний інноваційний проєкт реалізують кафедра біотехнології продуктів бродіння і виноробства Національного університету харчових технологій та пивоварня «Волинський Бровар». Про це йдеться у повідомленні вишу.

Орієнтовна дата «народження» нового крафтового продукту спільної діяльності компанії – 25 березня 2021 року.

«Задум створення нового пива виник на ґрунті спільних поглядів на справжній крафт й бажання розвивати і збагачувати міжнародну крафтову культуру. Ідею для співпраці запропонували директор пивоварні «Волинський Бровар» та випускник кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Микола Іващишин.

У першому етапі проєкту – варінні пива брали участь викладачі та магістранти кафедри разом із працівниками броварні. Для варки було обране пиво сорту Hezy West Coast IPA «HELLO», яке випускатиметься під торговою маркою «Mikki Brew». Це світле нефільтроване пиво вирізняється насиченістю смаку та мутністю. Обраний сорт пива має унікальні смакові та ароматичні властивості», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на початку варки пива була підготовлена сировина з наступним подрібненням, яку засипали в заторний апарат. Після чого провели процес затирання зернопродуктів, фільтрування, кип’ятіння сусла з хмелем, освітлення пивного сусла та охолодження.

Наприкінці дня зварене пивне сусло відправили в ємність для бродіння, а всі учасники процесу відтепер очікують на готовий продукт.


«Волинський Бровар» – відома на українському ринку пивоварня, яка варить пиво з грудня 2014 року. Пивоварня знаходиться в містечку Березне, що на Рівненщині.

Сьогодні в портфелі броварні 30 постійних сортів пива, які користуються попитом в Україні та за кордоном. Авторська рецептура та натуральні інгредієнти – ось основні родзинки рівненських броварів.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!