Буряк в Україні істотно подешевшав

0 489

Наразі на українському ринку спостерігається істотне зниження цін на столовий буряк. Це спровоковано початком активних продажів даного коренеплоду зі сховищ та низьким попитом з боку роздрібних мереж, кажуть аналітики проекту EastFruit.

Щоб активізувати торгово-закупівельну діяльність, українські фермери змушені знижувати ціни на дану продукцію. На сьогоднішній день буряк на українському ринку пропонують до продажу за ціною 2-3 грн/кг, що в середньому на 23% дешевше, ніж тижнем раніше.

Як повідомляють учасники ринку, основною причиною зниження цін на дані коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку. Також тиск на ціни надавав досить низький попит на продукцію з боку роздрібних мереж і оптових компаній.

Варто відзначити, що на даний момент ціна на буряк в Україні вже в середньому 1,6 рази нижче, ніж на початку березня 2019 року. При цьому деякі учасники ринку не виключають, що тенденція зниження цін на ринку буряка збережеться і далі, незважаючи на сезонне скорочення пропозиції. Свою думку вони пояснюють стрімким погіршенням якості продукції в сховищах.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!