Через незаконний посів кукурудзи на фермера наклали штраф у розмірі 304 тис грн

0 329

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, що принесло державі збитків на 304,2 тис. грн.

Про це повідомили в пресслужбі відомства.

За результатами контролю використання земель  на території Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського р-ну виявлено самовільне зайняття 20 га державних земель під посів сільськогосподарської культури.

Тому інспектори Держгеокадастру знайшли порушника та притягнули до адміністративної відповідальності. Розрахована шкода за самовільне зайняття земельної ділянки становила 304 260 грн та була відшкодована в добровільному порядку.

Як раніше повідомляв SEEDS, фермер з Вінниччини, що не платив орендної плати за землю десять років, позбавлений права оренди.

Зазначається, що у 2011 році громадянин на підставі розпорядження Вінницької РДА отримав в оренду землю терміном на 49 років для створення та  ведення фермерського господарства.

Починаючи з 2012 року, фермер систематично не виконував свої зобов’язання щодо сплати орендної плати за землю.

Оскільки несплата орендної плати є істотним порушенням законодавства, прокуратура звернулася до суду із позовом про розірвання з  підприємцем 11 договорів оренди та повернення земельних ділянок загальною площею 108 га вартістю 14 млн гривень у власність держави.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!