Цьогоріч погода була прихильною до відомої ферми прянощів у Потуторах

0 430

Невеличке галицьке село Потутори стало відомим на всю Україну завдяки колоритній та самовідданій жінці з Швейцарії Крістіні Лібергер, яка 7 років тому почала вирощувати тут екологічно чисті спеції та чаї, пише SEEDS

Нині підприємство пані Крістіни, яке працює за принципом біодинамічного господарювання, розширює асортимент відомих чаїв і дивує українців новою органічною продукцією. За словами Крістіни Лібергер, зовсім скоро з’явиться новий вид трав’яного чаю.

“Ферментований іван-чай. Він дуже відомий в Україні. Тут всі говорять, що це чудова трава, добра для імунітету”, – розповіла журналістам SEEDS пані Крістіна під час Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який пройшов нещодавно у столиці.

До Києва з Потутор привезли не тільки приправи і чаї, а й органічні крупи, зерно і навіть хліб. За словами пані Крістіни, це не випадкова добірка. Все зроблено спеціально, аби показати, що ферма, з якою співпрацює травниця – це складна жива система.“Все наше господарство – це як єдиний організм. Цього разу ми хотіли показати що ми робимо і щоб було видно, що таке теж можливо.  Поки ми робимо органічний хліб тільки для себе. Процедури, дозволу – це складно і довго”, – розповіла пані Лібергер.

На щастя погодні катаклізми цьогоріч оминули ферму з Потутор.

” Погода кращою ніж рік тому. У минулому році було набагато менше дощів в нашому регіоні”, – розповідає пані Крістіна.

І навіть вірусні негаразди не дуже дошкуляли, хоча гостей поменшало. “Через коронавірус злегка впали продажі. Мали менше гостей, ніж раніше. Зазвичай учні цілими класами приїжджали на ферму для сільськогосподарської практики, але в цьому році таке проводити не можна було”, – розповіла Крістіна Лібергер.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!