Переселенець з Криму відкрив на Вінниччині ферму з виробництва козячого сиру

0 514

Дмитро Устиненко приїхав на Вінниччину з Криму. Об’їздивши усі ринки області, сьогодні він займається виробництвом козячого сиру. Адже саме його у продажі мало. Більше того можна сказати, що цей продукт у дефіциті. Не тільки місцеві не виготовляють його, а й жоден завод не займається його виробництвом.

Почав свій бізнес чоловік з кіз, які були у батьків дружини. Зрозумівши, що в області ця “ніша” в принципі вільна, він вирішив активно нею зайнятися. При тому, що живучи в Криму він і близько не думав займатися чимось таким.

“Я об’їздив у Вінниці всі ринки, — говорить Дмитро Устиненко. — Козячого сиру дуже мало. Майже весь привозний. Одні доставляють з Чернівецької області, інші із Західної України. Тільки двоє продавців сказали, що вони місцеві, роблять сир самі, а не перепродують привозний. Але на продаж у них, як мовиться, на один зуб”.

Спершу найкращу рекламу створювало “сарафанне радіо”. Завдяки вдячним та задоволеним сусідам йому вдалося вийти на ринок в обласному центрі, де влаштував дегустацію сирів, щоб розвіяти стереотипи, у які вірили вінничани: “козячий сир погано пахне”, “він тхне”.

Сьогодні у господарстві подружжя аж три десятки кіз. Уся робота щодо догляду кіз, доїння та доставки молока покладена на плечі Дмитра.  Окрім цього у його господарстві ще є стадо овець, понад 100 голів.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією 20minut

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!