Держава компенсуватиме відсотки за кредитами для аграріїв

0 220

Уряд запровадив компенсацію відсотків та гарантії за кредитами для будь яких сільськогосподарських витрат. Також в регіонах, де можливо проведення посівної, буде здійснюватися всебічна підтримка аграріїв. Крім цього, Мінагрополітики дозволило використання сільськогосподарської техніки без реєстрації, повідомляє SEEDS.

“Наразі баланси свідчать, що Україна забезпечена основними продуктами харчування на найближчі місяці. Але ми маємо думати і про майбутнє. Тому Уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії, яка має вже невдовзі стартувати там, де це можливо. Кабінетом Міністрів було затверджене рішення, яким держава компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття будь-яких витрат, пов’язаних зі здійсненням сільськогосподарської діяльності. Також аграріям будуть надаватись державні гарантії на 80% суми залучених ними кредитів. Це дозволить нашим фермерам отримати кошти на проведення посівної та бути впевненими, що у разі втрати врожаю вони не збанкрутують», — зазначає прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також Мінагромолітики ухвалило Наказ, відповідно до якого дозволяється експлуатація с/г техніки без реєстрації.

Це стосується, зокрема:

тракторів;

самохідних шасі;

самохідних с/г, дорожньо-будівельними та меліоративними машинами;

інших с/г машин та їх складових вітчизняного й іноземного виробництва.

Утім, варто врахувати, що після закінченню воєнного стану на всій території України або в її окремих місцевостях, власники будуть зобов’язані зареєструвати (перереєструвати) техніку протягом 90 днів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!