Уряд заборонив експорт добрив з України

0 249

Задля забезпечення посівної кампанії та всього необхідного для українських аграріїв Кабмін ухвалив кілька важливих рішень. Зокрема, запрацювала платформа для допомоги пальним, посівним матеріалом та іншими ресурсами для посівної. Крім того, уряд тимчасово заборонив закордонний продаж хімічних добрив, повідомляє SEEDS.

“У зв’язку з воєнним станом для збереження рівноваги на внутрішньому ринку значущих мінеральних добрив Уряд запроваджує нульову квоту для їх експорту. Тобто, фактичну заборону на вивіз добрив із України. Це стосується азотних, фосфорних, калійних та складних добрив.

У відповідній Постанові Уряду йдеться про:
▪ добрива мінеральні або хімічні, азотні (код УКТ ЗЕД 3102);
▪ добрива мінеральні або хімічні, фосфорні (код УКТ ЗЕД 3103);
▪ добрива мінеральні або хімічні, калійні (код УКТ ЗЕД 3104);
▪ добрива мінеральні або хімічні із вмістом двох чи трьох поживних елементів: азоту, фосфору та калію; інші добрива; товари цієї групи у таблетках, упаковках масою брутто не більш як 10 кг (код УКТ ЗЕД 3105).

Наголошую, що ця заборона має вимушений та тимчасовий характер і застосовується до відновлення рівноваги певних товарів на внутрішньому ринку та забезпечення посівної кампанії, що є надзвичайно важливим, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні та світі”, – зазначив міністр агрополітики Роман Лещенко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!