До кінця року в магазинах з’явиться веганський мед створений без допомоги бджіл

0 1 872

Каліфорнійський стартап MeliBio, що виробляє «мед без бджіл», обіцяє вже до кінця поточного року вивести на ринок перший продукт власного виробництва.

Компанія, заснована минулого року доктором наук Аароном Шаллером і Дарко Мандичем, запатентувала технологію, яка замінить бджіл в якості продуцентів меду.

У MeliBio впевнені, що виробництво меду в його нинішньому вигляді завдає шкоди бджолам і їх екосистемам, особливо 20 тис. диких і місцевих видів, які відчувають тиск з боку комерційного бджільництва.

Стартап планує змінити це за допомогою веганскої альтернативи і «зробити революцію в галузі».

Спочатку MeliBio буде поставляти підприємствам громадського харчування свій рослинний мед в якості інгредієнта.

В кінці цього року буде запущений перший продукт для виконання замовлень, отриманих компанією. MeliBio веде переговори з потенційними партнерами з декількох країн, і очікує подальшого випуску комерційних продуктів в першій половині 2022 року.

«MeliBio має реальний потенціал змінити не тільки категорію меду, але і всю галузь підсолоджувачів і засобів по догляду за шкірою з новим і стійким способом виготовлення справжнього меду без бджіл. MeliBio створив перший по-справжньому веганський мед», – говорить засновник і генеральний керуючий партнер Big Idea Ventures Ендрю Д. Айв.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Food Ingredients First

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!