Дрібні фермери з прифронтових областей отримають від ФАО насіння ярих культур

0 115

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) почала збирати заявки на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох), аби підтримати у цей непростий час малих фермерів у прифронтових областях, пише SEEDS.

Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР), говориться у повідомленні ФАО. Кінцевий термін подання заявок — 10 березня 2023 року.

«Кожен бенефіціар отримає 2 тис. кг насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 га землі. Залежно від регіону фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох», — говориться у повідомленні.

Загалом 3 тис. малих фермерських господарств отримають підтримку в таких областях: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська.

Читайте також: Поради експерта: як пришвидшити достигання врожаю ягідних культур

«Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 га.

У програмі можуть брати участь лише ті заявники, які зареєстровані та ведуть свою діяльність у вищезазначених постраждалих від війни областях», — уточнили у ФАО.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!