Дрони-обприскувачі: зменшуємо витрати та підвищуємо врожай в умовах викликів 2022

0 381

Українські аграрії швидко реагують на технологічні та ефективні рішення, які пропонують виробники, тому агродрони мають неабиякий потенціал для розвитку. За допомогою цих компактних агрегатів легко вирішити проблему економії пального та ЗЗР, а також уникнути повторного обробітку.Про переваги та додаткові можливості, які відкриваються для аграріїв з використанням дронів-обприскувачів, ми поговоримо 12.07 о 15:00 в рамках проєкту аграрного майданчика Aggeek. Онлайн зустріч відбудеться на платформі ZOOM, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3AvSpSS

В зустрічі участь беруть представник виробника бренду XAG в Україні та співзасновник компанії Drone.UA, Валерій Яковенко та керівник відділу точного землеробства компанії Тайтен Машинері Україна, засновник незалежної спільноти “Точне землеробство Україна”, Максим Романовський. Запрошуємо Вас долучитися до заходу – буде корисно та цікаво.Тайтен Машинері Україна іде за напрямком активного розвитку у сфері сучасних технологій точного землеробства, щоб надавати Клієнтам найкращі інструменти для:

– планування висіву,
– розрахунку норм внесення добрив,
– засобів захисту рослин,
– більш точного передбачення врожайності,
– фінансового планування.

За статистикою у 2021 році в п’ять разів більше господарств почали використовувати дрони, що показує високий рівень довіри аграріїв до новинок та їх готовність до розвитку та вдосконалення процесів, пов’язаних із захистом посівів та екологічним землеробством.

Дивлячись у майбутнє, Тайтен Машинері Україна вбачає стратегічне значення у забезпеченні своїх Клієнтів провідними рішеннями для ефективного і точного землеробства.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!