Два фермерські господарства на Одещині вирішують майновий конфлікт за допомогою зброї

0 334

У селі Кислиця Ізмаїльського району вже не перший рік не можуть вирішити майнову суперечку власники двох фермерських господарств. Традиційно крім юридичних аргументів у хід ідуть зброя та групи підтримки, що складаються з титушок.

Про це пише propozitsiya.com

«Керівник ТОВ «Злагода» Любов Стойкова нібито нечесно вчинила стосовно пайовиків СВК «Кислицький», яким вона керувала у 2002 році. За його словами, жінка переоформила частину колективного майна на свою фірму, а частину порізала та здала на металобрухт. Крім того, Любов Стойкова тривалий час нібито не розраховувалася з пайовиками. У результаті було створено якусь ініціативну групу, до якої увійшли пайовики, які висловили фермерці про недовіру», — стверджує місцевий фермер Петро Чебан.+

 «Внаслідок підкупу пайовиків Петро Чебан із сином переманили у мене майже половину орендодавців, скоротивши втричі кількість моїх земель на острові Кислицький», — зі свого боку стверджує Любов Стойкова.

Крім того, вона звинувачує сімейство Чебанів у захопленні парома, який є єдиним способом потрапити важкій сільськогосподарській техніці на острів. Після того як суд визнав за Чебанами право на пором, ті нібито перестали пускати через нього техніку ТОВ «Злагода», позбавивши Стойкову можливості обробляти землі, що залишилися в неї.

Варто зазначити, що обидві сторони є людьми забезпеченими і, незалежно від того, як вирішиться суперечка, у розбитого корита не залишаться. Страждають від цієї ситуації прості пайовики, які виявилися заручниками воюючих фермерів.

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!