До середини грудня фермерам не варто сподіватись на подорожчання свиней

0 103

Цього тижня ціни на свиней забійних кондицій в Україні зменшилась на 3% і коливалась в діапазоні 45 – 47 грн за кілограм. Фермери продавали свиней закупівельникам у середньому за 46,1 грн за кілограм живою вагою. Найімовірніше, наступного тижня ціна не зміниться, повідомляє SEEDS.

Було кілька причин подешевшання живця. Зокрема, ціни на свиней забійних кондицій знизились через тиск з боку імпортованої свинини, а також тому, що частина переробних підприємств уже сформувала запаси перед новорічними святами. Надалі (з 13 по 19 грудня) котирування мають залишатися стабільними.

“Не дивлячись на неоднозначність настроїв клієнтів, постачальники товарних свиней констатували, що реалізація йшла планово, епізодично звучали запити на додаткові партії серед тижня. Виробники додають, що пропозиція живця залишається відносно сталою у абсолютній більшості операторів. Однак частина з них розглядає можливість зменшення обсягів до реалізації, щоб тварини могли «дорости» до стандартних забійних кондицій — 110-115 кілограмів. З огляду на це, вітчизняні свиногосподарства планують «розписувати» товарні партії на наступний тиждень без перегляду цін — по 45-47 гривень за кілограм”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Читайте також: Скільки свинини споживають українці?

Цього року Середньорічні обсяги споживання свинини зросли до 19,5 кілограма. Це на 3,7% чи на 700 грамів більше, ніж у 2020 році. Одна з причин зміни в структурі споживання м’яса – порівняно стабільні ціни на свинину одночасно з подорожчанням курятини та яловичини. Ймовірно, у 2022 році тенденція збережеться і відсоток свинини у структурі споживання м’яса продовжить зростати.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!