Еко-крамниця на Закарпатті першою в Україні відмовилась від пластика

0 670

Українська активістка Тетяна Жовківська вже рік як пропагує життя в стилі “еко” і закликає українців відмовитись від використання пластику.

За підтримки місцевого бюджету Тетяна Жовківська заснувала “Зелену крамницю”, в якій немає ані пластику, ані поліетилену. Її проект увійшов до списку 4 проектів, які могли б стати прикладом для наслідування у всіх українських містах.

В Україні це перший магазин, де не використовується пластик. Люди можуть приходити зі своїми еко-торбинками, або ж придбати їх.

“Після відкриття крамниці громадськість заговорила про проблему пластику. Це свого роду інформаційний привід, щоб тема залишалась актуальною для суспільства”, – розповідає Тетяна.

“Я вже багато років сортую сміття, але відчувала завжди що цього не достатньо. Пластику все рівно багато, хоча у мене понад 80% йде на переробку та компост. Та дізнавшись про рух zero waste (“нуль відходів”) я дізналася, що є люди, які живуть вже по декілька років без пластику і все, що не можна переробити в них може поміститися в майонезну банку. Вони купляють все на вагу в багаторазову упаковку. Ця ідея мене і надихнула на створення власної крамниці без упаковки”, – ділиться своїм джерелом натхнення Тетяна.

SEEDS.org.ua за інформацією varosh.com.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!