Експерти розповіли чому лохину краще висаджувати восени

0 201

Після висадки в поле рослині потрібен час на адаптацію та приживлюваність, а осіння посадка лохини стане запорукою того, що вже в квітні рослина стартує в ріст. Про це пише на своїй сторінці у Facebook розсадник ягідних культур “Фруктовий сад”.

“Всі ми знаємо, що рослині після висадки в поле потрібен час на адаптацію та приживлюваність. Враховуючи той факт, що коренева система лохини немає всисних коренів, а живлення її відбувається за допомогою мікоризи, адаптація до нового місця відбувається довше ніж у звичайної рослини”, – йдеться у повідомлені.

“Якщо ми висаджуємо рослини в кінці вересня, то маємо три місяці для наростання кореневої системи і мікоризи в помірно-теплих погодних умовах ( жовтень, листопад, березень). І вже в квітні рослина стартує в ріст.

Якщо висадку проводити весною (скоріше всього це кінець березня-квітень), то період адаптації розтягується до травня-червня місяця. Відповідно старт інтенсивного росту буде на початку літа”, – зазначають експерти розсадника ягідних культур.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!