Експерти розповіли, як довго втримаються низькі ціни на овочі в Україні

0 208

Спад цін на овочі буде прослідковуватись до жовтня, коли завершиться збір врожаю основних культур. Такий прогноз озвучив кандидат економічних наук Олександр Хмелевський, пише SEEDS.

“Зараз відбувається зниження цін на овочі та фрукти. По мірі того, як дозрівають ті чи інші овочі та фрукти й активізується процес збирання врожаю, зростає пропозиція цих продуктів, і ціни на них знижуються.

Така тенденція триватиме до жовтня, коли завершиться збір врожаю основних культур. Тоді пропозиція цих товарів буде скорочуватися, і ми побачимо зростання цін”, – розповів кандидат економічних наук Олександр Хмелевський в коментарі УНІАН.

Але до того ціни продовжуватимуть йти донизу, що не може не радувати українських споживачів.

Читайте також: До 100 тисяч отримають українці, які втратили городину через підрив Каховської ГЕС

Як повідомляють аналітики EastFruit, в Україні за останній тиждень різко знизилась вартість моркви. Наразі вітчизняні фермери відвантажують цей овоч за ціною 15-20 грн/кг, що в середньому на 31% дешевше, ніж 7 днів тому.

За словами фермерів, радикально знижувати ціни на цей овоч вони змушені через вельми стриманий попит, тоді як збиральні роботи в господарствах тривають. І пропозиція цього коренеплоду на ринку наразі помітно більша, ніж торік, що зумовлено зростанням його виробництва.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!